środa, 11 marca 2015

Współpraca

Blog To tylko teoria powstał w roku 2014. Łączę na nim wątki dotyczące zdrowia, medycyny i farmacji, żywienia, biologii, bioetyki, racjonalizmu, edukacji, a czasem podróży oraz tematów pokrewnych. Staram się, aby artykuły były ciekawe, merytoryczne, wartościowe i wiarygodne (nie stroniąc czasem od subiektywnej opinii). Reklama Twojej marki, produktu, czy usługi na moim blogu poza zwiększeniem zasięgu odbiorców zwiększy także zaufanie do niej. W sytuacji zainteresowania współpracą proszę o kontakt na adres: totylkoteoria@gmail.com

Jestem otwarty na nawiązanie współpracy reklamowej w różnych formach. Biorę także pod uwagę możliwość podjęcia współpracy redakcyjnej. Mogę również wygłosić wykłady popularnonaukowe związane z genetyką, biologią ewolucyjną, embriologią, zoologią i niektórymi innymi dziedzinami biologii. Ponieważ chcę by blog był rzetelny, nie przystąpię do reklamowania produktu czy usługi niezgodnych z moją wiedzą i przekonaniami. Barterowo współpracuję tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Statystyki


Bloga na Facebooku lubi ponad 37 tysiący osób, na Google + obserwuje go ponad 300 osób, na Bloggerze ponad 300 osób, na Twitterze ponad 400 i na Bloglovin' ponad 100 osób. Aktywność czytelników jest bardzo duża - większość moich postów na fanpage ma setki reakcji i dziesiątki komentarzy, często z angażującymi dyskusjami. Liczba wyświetleń poszczególnych tekstów na blogu zawsze przekracza 2 tysiące, a często jest to około 8-20 tysięcy wejść w jeden artykuł. Jestem autorem i organizatorem popularnego konkursu na Biologiczną Bzdurę Roku, który ukazuje się na blogu. Statystyki bloga (za ostatnie pół roku: od grudnia do maja, wg Google Analytics) oraz zasięgu na fanpage (ostatnie 28 dni, wg Facebooka) prezentują się następująco.

Statystyki odwiedzin bloga 
Statystyki fanpage bloga 

O mnie i o blogu w mediach_________________________________________________________

Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu: 
totylkoteoria@gmail.com

Brak komentarzy: