środa, 11 marca 2015

Współpraca

Blog To tylko teoria powstał w roku 2014. Łączę na nim wątki dotyczące zdrowia, medycyny i farmacji, żywienia, biologii, bioetyki, racjonalizmu, edukacji, a czasem podróży oraz tematów pokrewnych.

Staram się, aby artykuły były ciekawe, merytoryczne, wartościowe i wiarygodne (nie stroniąc czasem od subiektywnej opinii). Reklama Twojej marki, produktu, czy usługi na moim blogu poza zwiększeniem zasięgu odbiorców zwiększy także zaufanie do niej. W sytuacji zainteresowania współpracą proszę o kontakt na adres: totylkoteoria@gmail.com

Jestem otwarty na nawiązanie współpracy reklamowej w różnych formach, takich jak: konkursy, kampanie, testy i recenzje, zdjęcia, filmy, banery, teksty lub wzmianki w tekście czy inne, ustalone indywidualnie. Biorę także pod uwagę możliwość podjęcia współpracy redakcyjnej. Mogę wygłosić wykłady popularnonaukowe związane z genetyką, biologią ewolucyjną, embriologią, zoologią i niektórymi innymi dziedzinami biologii. Ponieważ chcę by blog był rzetelny, nie przystąpię do reklamowania produktu czy usługi niezgodnych z moją wiedzą i przekonaniami. Barterowo współpracuję tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Statystyki


Bloga na Facebooku lubi ponad 23 tysiące osób, na Google + obserwuje go ponad 300 osób, na Bloggerze ponad 290 osób, na Twitterze ponad 200 i na Bloglovin' ponad 100. Statystyki bloga oraz zasięgu na fanpage prezentują się następująco.

Statystyki odwiedzin bloga 

Statystyki fanpage bloga 


O mnie i o blogu 

_________________________________________________________

Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu: 
totylkoteoria@gmail.com

Brak komentarzy: