środa, 11 marca 2015

Współpraca

Blog To tylko teoria powstał w roku 2014, posiadając wówczas inną nazwę, po drodze także zmienioną - Polowanie na zdrowie - a ostatecznie porzuconą. Łączę na nim wątki dotyczące zdrowia, medycyny i farmacji, żywienia, biologii, bioetyki, racjonalizmu, edukacji, a czasem podróży oraz tematów pokrewnych.

Staram się, aby artykuły były ciekawe, merytoryczne, wartościowe i wiarygodne (nie stroniąc czasem od subiektywnej opinii). Reklama Twojej marki, produktu, czy usługi na moim blogu poza zwiększeniem zasięgu odbiorców zwiększy także zaufanie do niej. W sytuacji zainteresowania współpracą proszę o kontakt na adres: totylkoteoria@gmail.com

Jestem otwarty na nawiązanie współpracy reklamowej w różnych formach, takich jak: konkursy, kampanie, testy i recenzje, zdjęcia, filmy, banery, teksty lub wzmianki w tekście czy inne, ustalone indywidualnie. Biorę także pod uwagę możliwość podjęcia współpracy redakcyjnej. Ponieważ chcę by blog był rzetelny, nie przystąpię do reklamowania produktu czy usługi niezgodnych z moją wiedzą i przekonaniami. Barterowo współpracuję tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Statystyki

Bloga na Facebooku lubi ponad 10 tysięcy osób, na Google + obserwuje go ponad 300 osób, na Bloggerze ponad 250 osób. Statystyki odwiedzin i demograficzne bloga oraz zasięgu na fanpage prezentują się następująco.

Statystyki odwiedzin bloga, ostatni miesiąc


Statystyki fanpage bloga z ostatnich 28 dni

Statystyki demograficzne przez ostatnie pół roku

Zainteresowane współpracą firmy i agencje zapraszam do kontaktu: 
totylkoteoria@gmail.com

Brak komentarzy: