Blog To tylko teoria powstał w roku 2014. Łączę na nim wątki dotyczące zdrowia, medycyny, farmacji, żywienia, biologii, bioetyki, racjonalizmu, edukacji, a czasem podróży oraz tematów pokrewnych. Staram się, aby artykuły były ciekawe, merytoryczne, wartościowe i wiarygodne (nie stroniąc czasem od subiektywnej opinii). Co roku organizuję na blogu plebiscyt Biologiczna Bzdura Roku.

Jestem otwarty na nawiązanie współpracy reklamowej i redakcyjnej. Mogę również wygłosić wykłady popularnonaukowe. Ponieważ chcę by blog był rzetelny, nie przystąpię do reklamowania produktu czy usługi niezgodnych z moją wiedzą i przekonaniami. Barterowo współpracuję tylko w wyjątkowych sytuacjach. Kontakt: totylkoteoria@gmail.com

Bloga na Facebooku lubi ponad 75 tysięcy osób. Przeciętny zasięg fanpage bloga wynosi 1,5 miliona osób w skali 28 dni. Przeciętny zasięg profilu bloga na Twitterze to około 0,8 miliona osób w skali 28 dni. Liczba wyświetleń jednego artykułu na blogu wynosi przeciętnie około 15-20 tysięcy, a miesięczny zasięg to 30-60 tys. unikatowych użytkowników (zależnie od miesiąca i liczby opublikowanych tekstów).

Artykuły z mojego bloga oraz plebiscyt Biologicznej Bzdury Roku jest szeroko opisywany i komentowany w różnych mediach, w tym największych programach, portalach i gazetach informacyjnych (m.in. Fakty TVN, Radio TOK FM, Radio Zet, Radio Eska, RMF FM, Newsweek, Tygodnik Polityka, Onet, o2 i wiele innych). 
Udostępnij na Google Plus

O autorze

Łukasz Sakowski. Biolog z Poznania. Czytaj więcej
    Skomentuj na blogu
    Skomentuj na Facebooku

0 komentarze :