Blog To tylko teoria powstał w roku 2014. Łączę na nim wątki dotyczące zdrowia, medycyny i farmacji, żywienia, biologii, bioetyki, racjonalizmu, edukacji, a czasem podróży oraz tematów pokrewnych. Staram się, aby artykuły były ciekawe, merytoryczne, wartościowe i wiarygodne (nie stroniąc czasem od subiektywnej opinii).

Jestem otwarty na nawiązanie współpracy reklamowej w różnych formach. Biorę także pod uwagę możliwość podjęcia współpracy redakcyjnej. Mogę również wygłosić wykłady popularnonaukowe związane z genetyką, biologią ewolucyjną, embriologią, zoologią i niektórymi innymi dziedzinami biologii. Ponieważ chcę by blog był rzetelny, nie przystąpię do reklamowania produktu czy usługi niezgodnych z moją wiedzą i przekonaniami. Barterowo współpracuję tylko w wyjątkowych sytuacjach. Kontakt: totylkoteoria@gmail.com

Statystyki


Bloga na Facebooku lubi ponad 50 tysięcy osób. Średni zasięg fanpage bloga wynosi 1-1,5 miliona osób w skali 28 dni. Na grupie FB powiązanej z blogiem jest ponad 12 tys. osób. Średnia liczba wyświetleń jednego artykułu na blogu wynosi około 10 tysięcy, a miesięczny zasięg to 30-60 tys. unikatowych użytkowników (zależnie od miesiąca i liczby artykułów). Więcej statystyk dotyczących bloga i jego Czytelników znajduje się tutaj. Dodatkowo, jestem pomysłodawcą, a blog To tylko teoria platformą popularnego plebiscytu na Biologiczną Bzdurę Roku i znanego rankingu Polskich Blogów Naukowych.

O mnie, blogu oraz o Biologicznej Bzdurze Roku w mediach


Udostępnij na Google Plus

O autorze

Łukasz Sakowski. Biolog z Poznania. Czytaj więcej
    Skomentuj na blogu
    Skomentuj na Facebooku

0 komentarze :