Blog To tylko teoria powstał w roku 2014. Łączę na nim wątki dotyczące zdrowia, medycyny, farmacji, żywienia, biologii, bioetyki, racjonalizmu, edukacji, a czasem podróży oraz tematów pokrewnych. Staram się, aby artykuły były ciekawe, merytoryczne, wartościowe i wiarygodne (nie stroniąc czasem od subiektywnej opinii). Co roku organizuję na blogu plebiscyt Biologiczna Bzdura Roku.

Jestem otwarty na nawiązanie współpracy reklamowej i redakcyjnej. Mogę również wygłosić wykłady popularnonaukowe. Ponieważ chcę by blog był rzetelny, nie przystąpię do reklamowania produktu czy usługi niezgodnych z moją wiedzą i przekonaniami. Barterowo współpracuję tylko w wyjątkowych sytuacjach. Kontakt: totylkoteoria@gmail.com

Statystyki


Bloga na Facebooku lubi ponad 60 tysięcy osób. Przeciętny zasięg fanpage bloga wynosi 1-1,5 miliona osób w skali 28 dni. Przeciętny zasięg profilu bloga na Twitterze to około 0,5 miliona osób w skali 28 dni. Liczba wyświetleń jednego artykułu na blogu wynosi przeciętnie około 15-20 tysięcy, a miesięczny zasięg to 30-60 tys. unikatowych użytkowników (zależnie od miesiąca i liczby opublikowanych tekstów).

Udostępnij na Google Plus

O autorze

Łukasz Sakowski. Biolog z Poznania. Czytaj więcej
    Skomentuj na blogu
    Skomentuj na Facebooku

0 komentarze :