Kategorie:

Czy szczepionka AstraZeneca przeciw COVID-19 jest bezpieczna?

Czy przyjmowanie szczepionki (przeciwko COVID-19) brytyjsko-szwedzkiej firmy (AstraZeneca) jest bezpieczne? Czy program szczepień z wykorzystaniem tego produktu powinien zostać zawieszony?

 

AstraZeneca
Szczepionka AstraZeneca. Źródło: Dado Ruvic, Reuters

Szczepienie przeciw COVID-19. Bezpieczeństwo preparatu AstraZeneca

Tym razem zamiast napisania artykułu, postanowiłem nagrać filmik na temat szczepionki AstraZeneca przeciw COVID-19. Poruszyłem w nim temat bezpieczeństwa przyjmowania preparatu AstraZeneca, kwestii przyczynowości zdarzeń zakrzepowo-zatorowych z podaniem szczepionki oraz wpływu polityki na temat szczepień chroniących przed wirusem SARS-CoV-2.

 

Prowadzenie bloga naukowego wymaga ponoszenia kosztów, czasu, przygotowania. Zdecydowałem się więc stworzyć profil na Patronite, gdzie w prosty sposób można ustawić comiesięczne wpłaty na rozwój bloga. Dzięki temu może on funkcjonować i się rozwijać. Pięć lub dziesięć złotych miesięcznie nie jest dla jednej osoby dużą kwotą, ale przy wsparciu wielu staje się realnym, finansowym patronatem bloga, dzięki któremu mogę poświęcać więcej czasu na pisanie artykułów.

 

Najnowsze wpisy

`

Jeden komentarz do “Czy szczepionka AstraZeneca przeciw COVID-19 jest bezpieczna?

  1. Zatem będąc pacjentem z przewlekłą chorobą układu krążenia raczej nie powinienem się zaszczepić AZ tylko próbować zaszczepić się szczepionką Pfizera?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *