Kategorie:

Jak zadrażnienie ukraińskiej granicy wpływa na UE, USA i NATO?

Analiza sytuacji informacyjnej i faktograficznej oraz politycznej i militarnej w obliczu ryzyka ataku Rosji na Ukrainę stała się niezwykle pilna. Czy Ukraina w razie wojny otrzyma wsparcie od krajów zachodnich? O bieżących wydarzeniach i ich interpretacji rozmawiam w nowym odcinku „Teoretico – podcast teoretyczny” z Karoliną Zbytniewską, redaktorką naczelną portalu informacyjnego Euractiv Polska.

 

Ukraina

 

Ukraina i reakcja Zachodu na działania rosyjskie

W czasie niedługim, bo mniej więcej dwóch miesięcy, bardzo wiele się wydarzyło. W obliczu kryzysu poznać można realne intencje i zamiary poszczególnych polityków oraz rządów. Najnowszy odcinek podcastu „Teoretico” poświęciłem na analizę reakcji państw unijnych i pozaeuropejskich na spięcie rosyjsko-ukraińskie.

 

Podcast „Teoretico” można wysłuchać za pomocą: SpotifyAnchoriTunes/Apple PodcastPodcast AddictGoogle PodcastsCastbox, Podkasty.info, RSS.

 

 

Jeżeli podoba Ci się mój podcast oraz doceniasz pracę, jaką wkładam w pisanie artykułów na tej stronie, zachęcam do dołączenia na moim profilu w serwisie Patronite. To przede wszystkim dzięki wsparciu Patronów mogę tworzyć treści, publikować je, jak również utrzymywać samą stronę. Pięć lub dziesięć złotych miesięcznie nie jest dla jednej osoby dużą kwotą. Ale przy wsparciu wielu staje się realnym, finansowym patronatem bloga.

 

 

Najnowsze wpisy

`

Jeden komentarz do “Jak zadrażnienie ukraińskiej granicy wpływa na UE, USA i NATO?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *